15 czerwca 2012 roku prezydent RP podpisał ustawę o skutkach nielegalnego zatrudniania cudzoziemców. Ustawa przewiduje większe kary administracyjne, cywilne i karne za naruszenie tego zakazu przez pracodawców. Celem ustawy ma być zmniejszenie skali nielegalnej imigracji w UE.
Źródło: MPiPS Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz więcej wiadomości
RPSS25 - baner - 835x215 (v2)