Dnia 21 lutego 2019 roku kilkuset pracowników firmy Fiat w Tysku strajkowało, domagając się podwyższenia ich stawek godzinowych o 5 PLN. Zatrudnieni skarżą się na fakt, że w ciągu 8 ostatnich lat ich wynagrodzenie było podwyższone tylko raz. Przypominają, że w tym czasie płaca minimalna wzrosła o 864 PLN, a ich pensja jedynie o 110 PLN.
Źródło: https://businessinsider.com.pl Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz więcej wiadomości
Raporty giełdowe 2024 - baner zarząd - 835x215