Niemiecki związek zawodowy – IG Metall wynegocjował dla osób zatrudnionych w sektorze przemysłu metalowego oraz elektrotechnicznego większą elastyczność pracy i podwyżki wynagrodzeń o ok. 4%. Od kwietnia wiele niemieckich pracowników zyska prawo wyboru między 28 a 40 – godzinnym tygodniem pracy. Płace jednak zostaną proporcjonalnie obniżane w zależności od ilości przepracowanych godzin.
Źródło: https://www.bankier.pl/ Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz więcej wiadomości
Raporty giełdowe 2024 - baner zarząd - 835x215