Według najnowszego badania przeprowadzonego przez firmę ADP Polska, 29,6% pracowników korzysta z tzw. zwolnienia „wypoczynkowego”. Pracownicy przebywający na zwolnieniu chorobowym chcą najczęściej odpocząć od obowiązków, atmosfery w pracy, szefa czy współpracowników. Według danych ADP ponad połowa osób czuje się zagrożona w swoim miejscu pracy, 50% pracowników odczuwa dyskomfort psychiczny, a około 13% co najmniej raz w tygodniu myśli o zmianie pracy na inną.
Źródło: https://msp.money.pl/ Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz więcej wiadomości
RPSS25 - baner - 835x215 (v2)