W 2012 roku nie będzie podwyżek w budżetówce – wynika z ustawy okołobudżetowej, która trafiła już do konsultacji. Na wyższe płace będą mogli liczyć tylko nauczyciele. Na taką decyzję najsilniej zareagowali sędziowie i już zapowiedzieli protest.
Źródło: gazetaprawna.pl Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz więcej wiadomości
RPSS25 - baner - 835x215 (v2)