Koreańska firma LG Electronics otworzy centrum badawczo-rozwojowe w Kobierzycach pod Wrocławiem. Według przewidywań nowa inwestycja wygeneruje łącznie 300 miejsc pracy dla inżynierów. Placówka ma powstać w ciągu roku lub dwóch lat.
Źródło: pb.pl Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz więcej wiadomości
Raporty giełdowe 2024 - baner zarząd - 835x215